info@baskadunya.com.tr

0224 413 55 54

EBEVEYNSİZ OYUN GRUPLARI

EBEVEYNSİZ OYUN GRUPLARI

Şehir hayatının en büyük dezavantajı çocukların yalnız büyümeleri sonucu olabilecek sosyalleşme sorunlarıdır.

Sosyalleşmeyi desteklemek, çocuğunuzun kendi sosyal ortamını kurup gurup içinde bağımsız hareket edebilmesini sağlamak ve okul eğitimine yumuşak bir geçiş yapabilmesine yardımcı olmak temel amaçlarıyla haftanın belirli gün ve saatlerinde uzman öğretmenler eşliğinde eğitici ve güvenli materyaller ile donatılmış atölyemizde oyun grupları düzenliyoruz.

Oyun Gruplarımız çocuklarımızın 5 gelişim alanı olan dil-bilişsel, ince motor, kaba motor, sosyal beceri, özbakım becerilerine yönelik çalışmalardan oluşur.

Programımız Gelişim Takip Programı olup, Psikoloğumuz çocuklarımızın gelişimini her ay takip eder, çocuğunuza ve size özel çözümler sunar, gelişim planları hazırlar. Böylelikle çocuğunuzu daha iyi tanır, anlar ve daha kolay iletişim kurabilirsiniz.

 

BEKLENEN KAZANIMLAR

Mutlu,uyum sağlama ve öğrenme becerileri yüksek, sosyalleşmeyi içselleştirmiş, öğrenmeyi öğrenmiş, kendi yaşamsal ihtiyaçlarını karşılayabilen, kitap okuma alışkanlığı artmış bir çocuk, klasik oyuncaklara alternatif doğal ve geri dönüşümle kazanılmış oyuncaklarla keyifli oyun saatleri.

Yukarı